Pozivi za sjednice

Dokumenti

Datum kreiranja Tuesday, 09 September 2014

Poziv - 12. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 12. sjednica Općinskog vijeća - HITNA

Četvrtak, 11. rujna 2014. u 19,00 sati

Datum kreiranja Sunday, 24 August 2014

Poziv - 11. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 11. sjednica Općinskog vijeća

Četvrtak, 28. kolovoza 2014. u 19,30 sati

Datum kreiranja Thursday, 29 May 2014

Poziv - 10. sjednica Općinskog vijeća - HITNA

PREDMET: 10. sjednica Općinskog vijeća - HITNA

Utorak, 3. lipnja 2014. u 20 sati

Datum kreiranja Friday, 14 March 2014

Poziv - 8. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 8. sjednica Općinskog vijeća

Četvrtak, 20. ožujka 2014. u 19 sati

Datum kreiranja Monday, 23 December 2013

Poziv - 7. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 7. sjednica Općinskog vijeća

Ponedjeljak, 30. prosinca 2013. u 18 sati

Datum kreiranja Thursday, 12 December 2013

Poziv - 6. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 6. sjednica Općinskog vijeća

Srijeda, 18. prosinca 2013. u 18 sati

Datum kreiranja Wednesday, 20 November 2013

Poziv - 5. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 5. sjednica Općinskog vijeća

Četvrtak, 28. studenog 2013. u 18 sati

Datum kreiranja Wednesday, 23 October 2013

Poziv - 4. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 4. sjednica Općinskog vijeća

Utorak, 5. studenog 2013. u 18 sati

Datum kreiranja Friday, 13 September 2013

Poziv - 3. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 3. sjednica Općinskog vijeća

Petak, 20. rujna 2013. u 18 sati

Datum kreiranja Monday, 17 June 2013

Poziv - 2. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 2. sjednica Općinskog vijeća

Ponedjeljak, 24. lipnja 2013. u 19 sati

Datum kreiranja Friday, 05 April 2013

Poziv - 33. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 33. sjednica Općinskog vijeća
Datum kreiranja Friday, 15 March 2013

Poziv - 32. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 32. sjednica Općinskog vijeća
Datum kreiranja Wednesday, 13 February 2013

Poziv - 31. sjednica Općinskog vijeća

PREDMET: 31. sjednica Općinskog vijeća

Adresa i kontakti

Adresa:
Klakar 26a
35208 Rušćica, Hrvatska
Tel:
+385 35 226 127
Tel:
+385 35 226 073
Fax:
+385 35 226 079
Web:
E-mail:
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Povežite se

Želite li primati naš e-bilten?
Upišite Vašu e-mail adresu i već slijedeće izdanje stići će i u Vaš sandučić!

Pratite nas na društvenim mrežama