Općinsko vijeće

Godišnji financijski izvještaji nezavisnih viječnika za 2015.

Godišnji financijski izvještaji za 2015. godinu, izvještaji o donacijama za 2015. godinu, financijski planovi rada i programi rada za 2016. godinu nezavisnih vijećnika Općinskog vijeća Općine Klakar

Općinski vijećnik Damir Klaić

Nezavisni vijećnik u Općinskom vijeću Općine Klakar Damir Klaić objavio je godišnje financijsko izvješće za 2015. godinu. Izvješće je dostupno na sljedećoj poveznici:

Općinski vijećnik Ivo Majić

Nezavisni vijećnik u Općinskom vijeću Općine Klakar Ivo Majić objavio je godišnje financijsko izvješće za 2015. godinu. Izvješće je dostupno na sljedećoj poveznici:

Općinski vijećnik Marko Kudrić

Nezavisni vijećnik u Općinskom vijeću Općine Klakar Marko Kudrić objavio je godišnje financijsko izvješće za 2015. godinu. Izvješće je dostupno na sljedećoj poveznici:

Općinski vijećnik Stjepan Tolić

Nezavisni vijećnik u Općinskom vijeću Općine Klakar Stjepan Tolić objavio je godišnje financijsko izvješće za 2015. godinu. Izvješće je dostupno na sljedećoj poveznici: