Javni poziv Nekategorizirano Razne objave Važne obavijesti Vijesti

JAVNI POZIV za iskaz interesa voćara i povrćara sa područja Brodsko-posavske županije u svrhu osnivanja proizvođačke organizacije

CTR-Razvojna agencija BPŽ d.o.o., u suradnji s Brodsko-posavskom županijom – UO za poljoprivredu, Savjetodavnom Službom – Podružnica Brodsko-posavske županije i LAG-om „Slavonska Ravnica“ LAG-om „Zapadna Slavonija“, LAG-om „Posavina“ na temelju ranije održanih informativnih sastanaka objavljuje:

J A V N I  P O Z I V

za iskaz interesa voćara i povrćara

1. Predmet javnog poziva

Predmet javnog poziva je prikupljanje informacija o broju proizvođača, potencijalnim količinama proizvoda i raspoloživim površinama u (ha).

1. Specifični cilj

Specifični cilj Javnog poziva je prikupljanje informacija o broju voćara i povrćara te godišnjoj količini uroda u svrhu osnivanja proizvođačke organizacije.

1. Prijavitelji

Potencijalni prijavitelji su Obiteljska poljoprivredna gospodarstva, zadruge, obrti i trgovačka društva, registrirana na području Brodsko-posavske županije.

1. Do kada i kako se prijaviti?

Javni poziv otvara se 27. studenog 2017. i traje do 15. prosinca 2017. godine.

Prijave se mogu izvršiti putem prijavnog obrasca koji je prilog pozivu. Popunjene

obrasce potrebno je dostaviti:

Proizvođači s područja LAG-a Slavonska ravnica

(općine Bukovlje, Donji Andrijevci, Garčin, Gornja Vrba, Gundinci, Klakar, Oprisavci, Sikirevci, Slavonski Šamac, Velika Kopanica i Vrpolje)

na adresu: Trg Dr. Franje Tuđmana 1, 35210 Vrpolje ili na e-mail: info@lag-slavonska-ravnica.hr

Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije možete nam se obratiti na navedeni broj telefona: 035/451-094

Kontakt osoba: Josip Glavačević

Javni poziv