Važne obavijesti Vijesti

Odluka o poništenju Javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Općine Klakar

Na temelju članka 41. Statuta općine Klakar,  članka 9. Statutarne odluke o izmjeni i dopuni statuta općine Klakar („Službeni vjesnik Brodsko posavske“ broj 12/09 i 6/13.) i članka 9., Javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Općine Klakar, Općinski načelnik Općine Klakar donosi:

O D L U K U

o poništenju Javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta

u vlasništvu Općine Klakar

I

Poništava se Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Općine Klakar KLASA: 940-01/18-01/03, URBROJ: 2178/07-01-18-2 od 19.04.2018.godine objavljen na službenoj Internet stranici Općine Klakar www.opcinaklakar.hr i oglasnoj ploči Općine Klakar.

II

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja,a objavit će se na službenoj Internet stranici Općine Klakar www.opcinaklakar.hr i oglasnoj ploči Općine Klakar.

OPĆINSKI NAČELNIK OPĆINE KLAKAR

OPĆINSKI NAČELNIK,