Važne obavijesti Vijesti

POZIVNICA uvodna konferencija ŽENE – SNAGA ZAJEDNICE

POZIVNICA

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na Uvodnu konferenciju projekta Žene-snaga zajednice koja će se održati u petak, 12. listopada 2018. godine, u

13:00 sati u Općini Klakar na adresi Klakar 26A, 35208 Ruščica.

Općina Klakar provodi Projekt Žene-snaga zajednice koji je financiran od strane

Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, u okviru natječaja Zaželi-Program zapošljavanja žena.

Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Slavonski Brod i Centar za socijalnu skrb Slavonski Brod.

Upravljačko tijelo je Ministarstvo rada i mirovinskog sustava, a posredničko tijelo razine 1 Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije.

Projekt ima za olakšati pristup zapošljavanju žena i pripadnica ranjivih skupina te ih osnažiti i unaprijediti njihov radni potencijal kroz zapošljavanje u lokalnoj zajednici.

Na Uvodnoj konferenciji biti će predstavljeni ciljevi, aktivnosti i očekivani rezultati projekta.

Program konferencije je u prilogu. Molimo da svoj dolazak potvrdite do 11. listopada 2018. godine, na email: zazeli.klakar@gmail.com.

Radujemo se Vašem dolasku!

S poštovanjem,

Josip Stanić, općinski načelnik

PROGRAM UVODNE KONFERENCIJE

12:30 – 13:00   Prijava sudionika konferencije

13:00 – 13:10   Uvodna riječ nositelja projekta,

Josip Stanić, općinski načelnik

13:10 – 13:20   Obraćanje partnera u projektu

13:20 – 13:40   Predstavljanje projekta (ciljevi, aktivnosti i očekivani rezultati)

Gabriela Bušić – voditelj projekta, Ana Turčinović – financijski voditelj                     projekta.

13:45 –      ~      Domjenak za sudionike konferencije

Organizacija konferencije je sufinancirana u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda.

Pozivnica Uvodna konferencija Klakar