POZIV Svim gospodarskim subjektima, institucijama, udrugama, pojedincima

06 Srpanj 2015
Objavljeno u Vijesti

Općina je radi boljeg i učinkovitijeg korištenja strukturnih EU fondova odlučila izraditi "Strateški razvojni program Općine Klakar" financiran iz Programa ruralnog razvoja - podmjera 7.1 - izrada Strateških razvojnih programa.

S obzirom da Vi svojim doprinosom možete unaprijediti izradu Strateškog razvojnog programa, tako da odgovorite na Anketni upitnik u prilogu ovoga članka, koji je napravljen radi prepoznavanja objektivnosti pregleda stanja te uz Vašu pomoć, prepoznali daljnju viziju razvoja Općine i definirali put razvoja kroz postavljene dugoročne ciljeve, razvojne prioritete, mjere i aktivnosti ka održivom razvoju svih naselja na području Općine Klakar.

Popunjeni anketni upitnik možete poslati poštom na adresu Općina Klakar, Klakar 26a, 35208 Ruščica, ili dostaviti osobno u Općinu.

Rezultati anketnog upitnika koristiti će se isključivo radi izrade Strateškog razvojnog programa Općine te se neće koristiti ni u kakve druge svrhe.

Unaprijed se zahvaljujemo!!!

Načelnik, Josip Stanić

Pročitano 970 puta
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

1komentar

• marko matanović

pozdrav načelniku općine i zahvaljujem se za obećanje proširenja vodovodne mreže u g. bebrini.

Poslo/la marko matanović Četvrtak, 16 Srpanj 2015 08:00 Link komentara
    Prijavi

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda

Adresa i kontakti

Adresa:
Klakar 26a
35208 Rušćica, Hrvatska
Tel:
Tel:
Fax:
Web:

Povežite se

Želite li primati naš e-bilten?
Upišite Vašu e-mail adresu i već slijedeće izdanje stići će i u Vaš sandučić!

Pratite nas na društvenim mrežama