JAVNI POZIV za dodjelu stipendije redovnim studentima s područja općine Klakar

28 Veljača 2017
Objavljeno u Vijesti

Na temelju članka 3. Odluke o dodijeli stipendije redovitim studentima s područja Općine Klakar, («Službeni vjesnik Brodsko posavske županije» br.4/15), Jedinstveni upravni odjel Općine Klakar, raspisuje

J A V N I P O Z I V

za dodjelu stipendije redovnim studentima s područja općine Klakar

I

Pravo sudjelovanja na Javnom pozivu za dodjelu stipendije imaju svi redovni studenti koji su upisani i pohađaju visoko učilište (sveučilište, fakultet ili umjetničku akademiju u njegovom sastavu, veleučilište ili visoku školu) i udovoljavaju sljedećim uvjetima:
  • da su državljani Republike Hrvatske;
  • da kandidati i njihovi roditelji imaju prebivalište na području općine Klakar;
  • da nisu stariji od 27 god. života;
  • da nisu ostvarili pravno na državnu, županijsku ili neku drugu stipendiju.

II

Studenti koji zadovoljavaju uvjete iz članka I ovoga Javnog poziva, a za ostvarivanje prava na stipendiju uz obrazac „Zahtjev za dodjelu stipendije“, dostavljaju slijedeće:

• Potvrdu o prebivalištu izdane od Ministarstva unutarnjih poslova za sve članove kućanstva;
  • Domovnicu (presliku);
  • Potvrdu visokog učilišta (sveučilište, fakultet ili umjetničku akademiju u njegovom sastavu, veleučilište ili visoku školu) o studentskom statusu;
  • Izjavu o članovima zajedničkog kućanstva;
  • Kopiju osobne iskaznice studenta;
  • Potvrdu o OIB-u studenta;
  • Broj ŽIRO računa na koji će se vršiti uplata stipendije.

III

Obrazac „Zahtjev za dodjelu stipendije“ može se preuzeti na Internet stranici Općine Klakar (www.opcinaklakar.hr) i u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Klakar.

IV

Prijave se dostavljaju osobno ili poštom preporučeno na Općina Klakar, Jedinstveni upravni odjel, Klakar 26a, 35208 Ruščica u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv za dodjelu stipendije – NE otvarati“. Rok za dostavu prijava je 15 dana od dana objave na oglasnoj ploči općine Klakar i internet stranici Općine, odnosno zaključno sa 14. ožujka 2017. godine.

V

Otvaranje pristiglih prijava biti će u roku 3 dana od dana zaključenja Javnog Poziva. O rezultatima provedenog Javnog poziva studenti će biti obaviješteni pismenim putem.

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL OPĆINE KLAKAR

KLASA: 604-02/17-01/2 URBROJ: 2178/07-01-17-1

Pročitano 232 puta
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda

Adresa i kontakti

Adresa:
Klakar 26a
35208 Rušćica, Hrvatska
Tel:
Tel:
Fax:
Web:

Povežite se

Želite li primati naš e-bilten?
Upišite Vašu e-mail adresu i već slijedeće izdanje stići će i u Vaš sandučić!

Pratite nas na društvenim mrežama