Kontrola izvođenja radova u sklopu IPARD programa, mjera 301

25 Siječanj 2014
Objavljeno u Vijesti

Dana 23.01.2014.g. u Općini Klakar obavljena je kontrola izvođenja radova u sklopu IPARD programa , mjera 301.

U kontrolu su došli kontrolori iz Agencije za plačanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, a na sastanku i u kontroli su još sudjelovali, predstavnici tvrtki „Geo Mont“ iz Slavonskog Broda u svojstvu geodetskog nadzora izvođenja radova, „Alfa Inženjering“ u svojstvu nadzornog inženjera na izvođenju radova, tvrtka „Eurco“ u svojstvu izvođača radova, predstavnik „CTR“ u svojstvu konzultanta i predstavnici Općine Klakar kao naručitelji radova.

Nakon pregleda dokumentacije u prostorijama Općine Klakar, kontrolori su se sa predstavnicima uputili na gradilište u kontrolu izvršenih radova.

Radovi su uredno izvedeni i Općina Klakar je zadovoljila sve kriterije IPARD programa.

Pročitano 2175 puta
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda

Adresa i kontakti

Adresa:
Klakar 26a
35208 Rušćica, Hrvatska
Tel:
Tel:
Fax:
Web:

Povežite se

Želite li primati naš e-bilten?
Upišite Vašu e-mail adresu i već slijedeće izdanje stići će i u Vaš sandučić!

Pratite nas na društvenim mrežama