5. sjednica općinskog vijeća

PREDMET: 5. sjednica Općinskog vijeća

• poziv –

Na temelju članka 73. Poslovnika Općinskog vijeća Općine Klakar sazivam 5. sjednicu Općinskog vijeća za

1. LISTOPADA 2021. GODINE S POČETKOM U 19,30 SATI.

Sjednica će se održati u prostorijama Općine Klakar.

Za sjednicu predlažem slijedeći

DNEVNI RED

1. Aktualni sat;
  2. Polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna Općine Klakar za razdoblje od 1.1.-30.6.2021.g.
  3. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti za provedbu ulaganja na području općine Klakar –„Uređenje trga u naselju Ruščica“
  4. Prijedlog odluke o određivanju pravnih osoba i udruga građana od interesa za sustav civilne zaštite Općine Klakar

Molim Vas da se pozivu odazovete, a u slučaju spriječenosti svoj izostanak opravdate na:

tel. 226 127, ili e-mail  opcina.klakar@sb.t-com.hr

*NAPOMENA: Zbog epidemije izazvane COVID-19 virusom, sjednica Općinskog vijeća održati će se u vijećnici Općine Klakaru. Molim sve vijećnike da se pridržavaju epidemioloških mjera te da nose zaštitnu masku.

PREDSJEDNIK
OPĆINSKOG VIJEĆA

Ivica Lucić

Poziv