Biciklijada Mali Pariz – Klakar 2019.

Spremni za ovogodišnju biciklijadu Mali Pariz - Klakar?

0
730

Nije Paris – Dakar, već Mali Pariz – Klakar! I ove godine rezervirajte vikend za tradicionalnu biciklijadu od Malog Pariza do Klakara. Start je 7. rujna 2019. godine s početkom u 15:00 sati. Zabava je zagarantirana! A na cilju Vas očekuju slavonski specijaliteti!

Biciklijada, zvučnog naziva Mali Pariz – Klakar, zamišljena je kao vožnja biciklista amatera i cikloturista dijelom Brodsko-posavske županije. Naziv je smišljen kao šaljiva asocijacija na auto moto trku Pariz – Dakar kako bi bila lakše pamtljiva.
Promocija cikloturizma

Cilj je promocija kontinentalnog dijela Republike Hrvatske kroz cikloturizam i gastronomsku ponudu ovog kraja.

Sama Biciklijada se sastoji od dva dijela. Prvi dio je edukacija za lokalnu upravu. Dok je drugi dio sama biciklijada i zabava Kod Mate uz autohtona jela i tamburaše.