IZVIJEŠĆE O TURNIRU

0
378
IZVIJEŠĆE O TURNIRU POVODOM PROSLAVE DANA BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE 2014.

Pod pokroviteljstvom Brodsko-posavske Županije i u organizaciji Šahovskog kluba Posavac- iz Ruščice u Ruščici održan je turnir povodom proslave Dana Brodsko –posavske Županije.
Na samom početku turnira predsjednik Šahovskog kluba Mato Opačak je pozdravio sve sudionike koji je i otvorio turnir.

Pojedinačni šahovski turnir odigran je 12.04.2014.g.Subota u Mjesnom domu ruščica Ivane Brlić Mažuranić 3. Na šahovskom turniru je nastupio 31 igrač sa šire regije, gdje su odigrane 105 partija. Igran je švicarac 10 minuta , 7 kola. Sudac turnira je bio Županijski Dragan Pavić. Za sve sudionike turnira domaćin je organizirao napitke i domjenak.

Nagrade je uručio predsjednik ŠK Posavac, RUŠČICA Mato Opačak.

Za prvo drugo i treće mjesto dodijeljeni su pokali.

Najbolji seniori su bili

  • 1.mjesto Benjamin Grgurević – 6.0 bodova – ŠK Posavac, RUŠČICA
  • 2.mjesto Darko Blažević – 5.5 bodova – ŠK Bedem, Gornji Bogičevci
  • 3.mjesto Robert Perišić – 5.5 bodova – ŠK Piškorevci, Piškorevci

Najbolji kadeti su bili :

  • 1.mjesto Mato Mićan – 5.0 bodova – ŠK Vinkovci,Vinkovci
  • 2.mjesto Karmela Mićan – 4.0 bodova – ŠK Mornar, Split
  • 3.mjesto Nikolina Šarčević – 4.0 bodova – ŠK Đakovo, Đakovo

POREDAK

1

18

III

Grgurević Benjamin

CRO

1846

1564

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

6.0

2

1

I

Blažević Darko

CRO

2094

2019

Šk Bedem, Gornji Bogićevci

5.5

3

2

MK

Perišić Robert

CRO

2068

2065

Šk Piškorevci, Piškorevci

5.5

4

10

II

Ljubičić Boško

CRO

1921

0

Šk Obrtnik, Novska

5.5

5

14

II

Mićan Mato

CRO

1893

1845

Šk Vinkovci, Vinkovci

5.0

6

20

II

Šišić Mijo

CRO

1792

1756

Ški Kralj, Slavonski Brod

5.0

7

7

I

Pavić Dragan

CRO

1945

1934

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

4.5

8

16

I

Opačak Ivan

CRO

1876

1879

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

4.5

9

13

II

Martić Ivan

CRO

1900

1849

Ški Kralj, Slavonski Brod

4.0

10

6

MK

Mićan Karmela

CRO

1946

1605

Šk Mornar, Split

4.0

11

5

I

Čuljak Mišo

CRO

1954

0

Šk Zrinski, Stari Slatnik

4.0

12

28

IV

Garić Mirko

CRO

1638

0

Šk Vina Markota, Pleternica

4.0

13

26

I

Šarčević Nikolina

CRO

1657

0

Šk Đakovo, Đakovo

4.0

14

8

I

Kanjković Marijan

CRO

1939

1912

Šk Vina Markota, Pleternica

3.5

15

12

MK

Šolić Zdravko

CRO

1904

0

Šk Amater, Strizivojna

3.5

16

4

MK

Tomić Ivan

CRO

1996

1882

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

3.5

17

23

IV

Kovač Pavo

CRO

1707

0

Šk Brod, Slavonski Brod

3.5

18

3

MK

Opačak Mato

CRO

2011

1965

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

3.5

19

21

III

Kovač Darko

CRO

1785

0

Šk Piškorevci, Piškorevci

3.5

20

11

I

Talić Adam

CRO

1905

1828

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

3.0

21

9

II

Grgić Žarko

CRO

1924

1915

Šk Bedem, Gornji Bogićevci

3.0

22

15

II

Matanović Franjo

CRO

1880

0

Ški Hvidra-Brod, Slavonski Bro

3.0

23

29

Brkić Tomislav

CRO

1600

0

ŠK Posavac,Ruščica

3.0

24

27

Vučković Avgustin

CRO

1644

0

Ški Hvidra-Brod, Slavonski Bro

3.0

25

24

Šmehil Hrvoje

CRO

1692

0

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

2.5

26

30

Radman Mladen

CRO

1600

0

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

2.5

27

25

II

Šarčević Matea

CRO

1676

0

Šk Piškorevci, Piškorevci

2.5

28

17

II

Rakić Antun

CRO

1860

1846

Ški Hvidra-Brod, Slavonski Bro

2.0

29

19

III

Kodžoman Berislav

CRO

1802

1781

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

2.0

30

22

IV

Anđelić Đuro

CRO

1773

0

Šk Piškorevci, Piškorevci

2.0

31

31

IV

Rakić Ivan

CRO

1600

0

Ški Hvidra-Brod, Slavonski Bro

1.0

  • šahovski turnir
  • sport