JAVNI POZIV NOSITELJIMA PRAVA NA NEKRETNINAMA KOJE NEPOSREDNO GRANIČE SA ZEMLJIŠTEM NA KOJEM JE IZVEDENA NERAZVRSTANA CESTA

0
451

JAVNI POZIV NOSITELJIMA PRAVA NA NEKRETNINAMA KOJE NEPOSREDNO GRANIČE SA ZEMLJIŠTEM NA KOJEM JE IZVEDENA NERAZVRSTANA CESTA

 

Obavještavaju se nositeljima prava na nekretninama koji neposredno graniče sa zemljištem gdje je izvedena nerazvrstana cesta da Općina Klakar kao vlasnik započinje s postupkom evidentiranja nerazvrstane ceste u Ruščici, Ulica dr. Ante Starčevića, na k.č. 653, k.o. Ruščica. Dana 12. ožujka 2018. godine, Općina Klakar započinje s obilježavanjem granica zemljišta na kojem je izvedena cesta uz stručnu pomoć ovlaštenog inženjera geodezije Damira Bošnjaka, mag.ing.geod. et geoinf. GEO 1264 iz geodetske tvrtke GEO-INVEST d.o.o., Slavonski Brod, Trg pobjede 25.

Nositelji prava na nekretninama koji neposredno  graniče sa zemljištem mogu izvršiti uvid u geodetski elaborat izvedenog stanja 13. ožujka 2018. godine u prostorijama Općine Klakar u vremenu od 9 do 10 sati.

 OPĆINA KLAKAR