Javni poziv za utvrđivanjem osnova za proglašenjem štete na imovini oštećenika uzrokovane olujnim i orkanskim vjetrom na području Općine Klakar

0
251

Javni poziv za utvrđivanjem osnova za proglašenjem štete na imovini oštećenika uzrokovane olujnim i orkanskim vjetrom na području Općine Klakar

Povjerenstvo za poslove u vezi s procjenom šteta i dodijele sredstava pomoći za ublažavanje i djelomično uklanjanje posljedica prirodne nepogode poziva sve oštećenike, fizičke i pravne osobe na čijoj je imovini nastala šteta uzrokovana prirodnom nepogodom olujnim i orkanskim vjetrom 5. kolovoza 2021. na području Općine Klakar da prijave štetu Jedinstvenim upravnom odjelu Općine Klakar u pisanom obliku, na propisanom  PN obrascu, do 13. kolovoza 2021.godine.

PN obrasci se mogu preuzeti na web stranicama Općine Klakar www.opcinaklakar.hr i u Jedinstvenom upravnom odijelu Općine Klakar, radnim danom u uredovno radno vrijeme od 08.00 sati do 16.00 sati, na adresi Općina Klakar, Klakar 26a, Klakar, 35208 Ruščica.

OPĆINSKI NAČELNIK

Tomislav Pendić

 

PN obrazac

PN obrazac