Kontrola izvođenja radova u sklopu IPARD programa, mjera 301

0
385
Dana 23.01.2014.g. u Općini Klakar obavljena je kontrola izvođenja radova u sklopu IPARD programa , mjera 301.

U kontrolu su došli kontrolori iz Agencije za plačanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, a na sastanku i u kontroli su još sudjelovali, predstavnici tvrtki „Geo Mont“ iz Slavonskog Broda u svojstvu geodetskog nadzora izvođenja radova, „Alfa Inženjering“ u svojstvu nadzornog inženjera na izvođenju radova, tvrtka „Eurco“ u svojstvu izvođača radova, predstavnik „CTR“ u svojstvu konzultanta i predstavnici Općine Klakar kao naručitelji radova.

Nakon pregleda dokumentacije u prostorijama Općine Klakar, kontrolori su se sa predstavnicima uputili na gradilište u kontrolu izvršenih radova.

Radovi su uredno izvedeni i Općina Klakar je zadovoljila sve kriterije IPARD programa.

{gallery}galerije/2014-01-25:::0:0{/gallery}

  • EU fondovi
  • IPARD