OBAVIJEST o početku javnog uvida u Prijedlog programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države

0
844

REPUBLIKA HRVATSKA

BRODSKO – POSAVSKA ŽUPANIJA

OPĆINA KLAKAR

Temeljem članka 29. st. 6 Zakona o poljoprivrednom zemljištu („NN“ 20/2018) objavljuje se

 

OBAVIJEST O POČETKU JAVNOG UVIDA U PRIJEDLOG PROGRAMA RASPOLAGANJA POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM U VLASNIŠTVU DRŽAVE NA PODRUČJU OPĆINE KLAKAR

 

Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Klakar izložiti će se na javni uvid u razdoblju od 25. svibnja do 08. lipnja 2018.godine u sjedištu Općine Klakar, Klakar 26a, 35208 Ruščica.

Zainteresirane osobe mogu izvršiti uvid i dati prigovore na prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Klakar za vrijeme trajanja javnog uvida, a najkasnije do isteka roka određenog za javni uvid.

 

Popis katastarskih čestica koje ulaze u Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem na području Općine Klakar