Obavijest o preventivnoj deratizaciji na području općine

Poštovani,
Obavještavamo Vas da će tvrtka Eco Energy d.o.o. provoditi sustavnu preventivnu deratizaciju na području općine Klakar u periodu od 21.03. do 26.03.2016. godine.
Deratizacija će se provoditi preparatom “Ratimor žitni mamac” – Unichem Agro d.o.o, Hrvatska.

PLAN PROVOĐENJA SUSTAVNE DERATIZACIJE NA TERENU

Deratizaciju će provoditi stručno osoblje tvrtke Eco Energy: Danijela Jozić (vet.teh.), Andrija Lepan (san.teh.), Tomislav Vukelić (vet.teh.), Stana Čamber (vet.teh.), Barbara Lucić (dipl.ing.), Ivana Ivanika (san.ing.) i Valentina Kadić (mag.ing.).

Pri postavljanju deratizacijskih meka koristiti ćemo kartonske podloške i upozorenja (PAZI OTROV).

1. dan – 21.03.2016. – provoditi će se deratizacija u mjestima Donja Bebrina, Klakar, Gornja Bebrina
2.dan – 22.03.2016. – provoditi će se deratizacija u mjestu Ruščica

Tijekom radnog tjedna provoditi će se deratizacija prema gore navedenom planu, a subotom će se raditi i ponavljanje zaključanih domaćinstava.
Plan rada je podložan promjenama u slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta.

• deratizacija