OBAVIJEST poljoprivrednim proizvođačima

0
536
SAKUPLJANJE AMBALAŽE SREDSTAVA ZA ZAŠTITU BILJA

Poštovani poljoprivrednici,

Akcija sakupljanja prazne ambalaže od sredstava za zaštitu bilja na području Brodsko-posavske županije, održat će se 21. kolovoza 2015. u Sikirevcima, kod “”PZ Prvča””, Alojzija Stepinca 18, od 08:00 do 13:30 sati.

Preuzima se isključivo prazna ambalaža tvrtki, proizvođača i uvoznika sredstava za zaštitu bilja koji financiraju projekt i omogućavaju korisnicima njihovih proizvoda besplatan povrat ambalaže, a to su: Agroteks, AgroChem-Maks, BASF Croatia, Bayer CropScience, Belchim Crop Protection, Chromos Agro, Dow AgroSciences, Florel, Genera, Orchem, Pinus Agro, Syngenta Agro i Stockton.

Ambalaža ostalih tvrtki neće biti prihvaćena!

Ambalaža mora biti ispražnjena i isprana. Sa sobom ponesite osobnu iskaznicu i OIB.

[bubble background=””#FFF”” border=””3px solid #34bcf5″” padding=””10px 15px”” author=””tvrtka C.I.A.K. d.o.o.””]””Molimo poljoprivrednike koji imaju više od cca.100 kg ambalaže ili 1 big bag (cca. 1m3) da je ne donose na navedenu lokaciju već da se direktno jave tvrtki C.I.A.K. d.o.o. na broj telefona 01/3463-521 ili e-mail:ciak@ciak.hr pa će preuzimanje biti organizirano na njihovoj lokaciji. Skuplja se isključivo prazna, kontaktna ambalaža kao što su boce, kanistri i vrećice dok se kutije, kutijice i omotne folije, koje nisu bile u kontaktu s proizvodom, mogu odložiti u spremnike za papirni ili plastični otpad””[/bubble]

[bubble background=””#FFF”” border=””3px solid #34bcf5″” padding=””10px 15px”” author=””CROCPA – Croatian Crop Protection Association””]””Donosioci otpada dužni su sami ispuniti Prateći list i Deklaraciju o fizikalnim i kemijskim svojstvima otpada. Otpad proizvođača koji ga donese bez Pratećeg lista i Deklaracije, neće biti prihvaćen. Obrasci Pratećeg lista za opasni otpad (Obrazac PL-Oo) i Deklaracije o fizikalnim i kemijskim svojstvima otpada (Obrazac DFKSO) mogu se kupiti u trgovinama Narodnih novina.””[/bubble]

Korisni linkovi: