POZIV Svim gospodarskim subjektima, institucijama, udrugama, pojedincima

0
231
Općina je radi boljeg i učinkovitijeg korištenja strukturnih EU fondova odlučila izraditi “Strateški razvojni program Općine Klakar” financiran iz Programa ruralnog razvoja – podmjera 7.1 – izrada Strateških razvojnih programa.

S obzirom da Vi svojim doprinosom možete unaprijediti izradu Strateškog razvojnog programa, tako da odgovorite na Anketni upitnik u prilogu ovoga članka, koji je napravljen radi prepoznavanja objektivnosti pregleda stanja te uz Vašu pomoć, prepoznali daljnju viziju razvoja Općine i definirali put razvoja kroz postavljene dugoročne ciljeve, razvojne prioritete, mjere i aktivnosti ka održivom razvoju svih naselja na području Općine Klakar.

Popunjeni anketni upitnik možete poslati poštom na adresu Općina Klakar, Klakar 26a, 35208 Ruščica, ili dostaviti osobno u Općinu.

Rezultati anketnog upitnika koristiti će se isključivo radi izrade Strateškog razvojnog programa Općine te se neće koristiti ni u kakve druge svrhe.

Unaprijed se zahvaljujemo!!!

Načelnik, Josip Stanić

  • javni poziv
  • gospodarstvo
  • udruge
  • poljoprivreda