Poziv umirovljenicima s područja Općine Klakar na prijavu radi mogućnosti dodijele jednokratne novčane potpore – USKRSNICE

Prilikom usvajanja proračuna za 2019. godinu Općinsko vijeće Općine Klakar predvidjelo je sredstva za dodjelu jednokratnih novčani potpora umirovljenicima s najnižim mirovinama.

Općina Klakar ovim putem obavještava umirovljenike s prebivalištem na području Općine Klakar, koji primaju mirovine u iznosu do 1.500 kuna, da Prijavu radi mogućnosti dodjele jednokratne novčane potpore – USKRSNICE mogu podnijeti u Općini Klakar na adresi:

OPĆINA KLAKAR, Klakar 26a, Klakar

od 25.ožujka 2019 (ponedjeljak) do 08. travnja 2019 (ponedjeljak).

Uz prijavu (obrazac možete preuzeti u Općini Klakar i na web stranici Općine www.opcinaklakar.hr ) treba priložiti:

• posljednja isplatnica mirovine – preslika;
  • potvrda iz banke – za korisnike inozemne mirovine (izražena u kunama);
  • potvrda HZMO za podnositelje korisnike inozemne mirovine, o tome da li su korisnici mirovine u Republici Hrvatskoj;
  • broj kunskog IBAN računa na koji će se izvršiti uplata;
  • preslika osobne iskaznice.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Molimo podnositelje da priloge za koje je navedeno da ih treba dostaviti  u preslici tako i dostave.

OPĆINA KLAKAR

KLASA: 551-06/19-01/07