Prijem za uspješne sportašice Anu Lović i Doru Đurković u Općini Klakar

U prostorijama Općine klakar održan je prijam za mještanke Gornje Bebrine Anu Lović i Doru Đurković koje su nastupile na Državnom prvenstvu Hrvatske u boksu u Splitu.

Ana Lović nastupala je za Boksački klub „Radnički“ iz Slavonskog Broda i natjecala se u kategoriji mlađe seniorke te je osvojila zlatnu medalju.

Trener Goran Ivezić istaknuo je da je prezadovoljan nastupom Ane Lović te se nadaju pozivu u Hrvatsku boksačku reprezentaciju.

Dora Đurković nastupala je za Boksački klub „Brod“ iz Slavonskog Broda i natjecala se u kategoriji juniorke do 57 kilograma osvojila je brončanu medalju.

Trener Pero Veočić napomenuo je da bi plasman bio i bolji da je Dora imala suparnice u svojoj kategoriji pa se natjecala u višoj kategoriji te velike nade polaže u slijedeća natjecanja.

Prijam je ispred Općine Klakar predvodio predsjednik Općinskog vijeća Tomislav Pendić te je čestitao natjecateljicama i trenerima na ostvarenom rezultatu te im zaželio puno uspjeha u daljnjem radu.