Proslava Dana općine Klakar

0
471
Nizom prigodnih programa općina Klakar proslavit će Dan Općine – 26. lipnja i blagdan zaštitnika svetih Ivana i Pavla. Već danas je u 19:00 sati započeo noćni malonogometni turnir Graničar 2013., a s ponedjeljka na utorak, 24./25. lipnja i tradicionalni malonogometni noćni turnir u Gornjoj Bebrini u organizaciji NK Slavonac.

Na sam Dan općine Klakar, 26. lipnja, uz svetu Misu u župnoj crkvi i polaganje vijenaca na spomenik Ruščićkih žrtava, bit će organiziran i razgled radova na gradilištu škole u Ruščici, a najavljena je i svečana sjednica Općinskog vijeća. Slijedeće subote, 29. lipnja od 18 sati je tradicionalna fišijada u Donjoj Bebrini, a istodobno se organizira i Međunarodni memorijalni spomen turnir “Zvonko Mikolčević” na stadionu NK Posavac, u Ruščici.

/ebrod/

  • općina Klakar