Radno vrijeme pekarnica – ŽURNO

0
365

Poštovani,

Prije dva dana u redovnoj dnevnoj komunikaciji nacionalnog i lokalnih stožera CZ, svi su lokalni stožeri usmeno informirani da se pekarnice dijelom izuzimaju iz Odluke o radnom vremenu te da im se omogućava da mogu početi raditi od 6 sati ujutro do najkasnije 17 sati. Sukladno tome, objavili smo jučer info o tome na web stranici BPŽ i tu info proslijedili i lokalnim medijima kako bi pekarnice od danas mogle raditi od 6 sati. Budući je ta usmena odluka od prije 2 dana povučena te je danas izričito rečeno da za pekarnice nema izuzeća u smislu radnog vremena, molim Vas da obavijestite svoje članice odnosno obrtnike koji imaju pekarnice da se od sutra ponovo vrate na radno vrijeme od 8 – 17 sati. Žao nam je što je došlo do ovakve situacije, ali ona je posljedica dviju potpuno suprotnih tumačenja odnosno informacija nacionalnog Stožera CZ.

S poštovanjem,

Stjepan Bošnjaković, načelnik Stožera CZ BPŽ