Čestitka povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te 28. obljetnice vojno-redarstvene operacije „Oluja“

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te 28. obljetnice vojno-redarstvene operacije „Oluja“, s ponosom se prisjećamo i obilježavamo 5. kolovoza 1995. godine, dan povijesne borbe za slobodu i neovisnost naše Domovine. Naše misli i molitve, zahvalnost, sjećanje i poštovanje posebno su usmjereni na sve one koji su podnijeli najveću žrtvu, dajući svoj život u izgradnji samostalne i demokratske Republike Hrvatske.
Svim mještanima čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, a svim našim braniteljima čestitam njihov dan, Dan hrvatskih branitelja!

Načelnik Općine Klakar Tomislav Pendić i predsjednik Općinskog vijeća Ivica Lucić sa suradnicima.

Skip to content