Iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice Općini Klakar dodijeljeno 65.000,00 eura

U Starom Petrovom Selu održana je dodjela ugovora iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice i Programa podrške brdsko-planinskim područjima, kao i Programa “Zaželi – prevencija institucionalizacije”.

Ugovor o financiranju projekta POVEĆANJE PROSTORNIH KAPACITETA ADAPTACIJOM DJEČJEG VRTIĆA RODA U RUŠČICI, prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice, ispred Općine Klakar preuzeo je načelnik Općine Klakar Tomislav Pendić.

Vrijednost Ugovora iznosi 65.000,00 eura.

Ugovore su dodijelili ministar rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike Marin Piletić, državni tajnik Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Domagoj Mikulić te ravnateljica Uprave za potpomognuta područja Katica Mišković.

Skip to content