JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA ZA SUDJELOVANJE U PROJEKTU “Snaga zajednice”- kodni broj projekta: SF.3.4.11.01.0110

Općina Klakar potpisala je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava, Kodni broj: SF.3.4.11.01.0110 za projekt Snaga zajednice u sklopu  Poziva Zaželi – prevencija institucionalizacije, projekt je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda plus u financijskom razdoblju 2021.-2027. Opći cilj  je povećanje socijalne uključenosti i prevencija institucionalizacije ranjivih skupina osiguravanjem dugotrajne skrbi. Specifični cilj je pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom. Više o uvjetima pročitajte u Javnom pozivu koji se nalazi u prilogu. Svi zainteresirani koji ispunjavanju uvjete trebaju dostaviti popunjene i potpisane obrasce,  te ostalu dokumentaciju na adresu općine Klakar, Klakar 26a, 35208 Ruščica (Obrasci se mogu preuzeti i u prostorima općine Klakar).

Ovaj Javni poziv ostaje trajno otvoren do popunjavanja kapaciteta krajnjih korisnika projekta ili najkasnije do 1. prosinca 2026. godine.

Za više informacija kontaktirajte broj 035/226-127

Skip to content