“Mladi poljoprivrednici i njihova perspektiva u Hrvatskoj”

U Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori u Slavonskom Brodu, danas je održana panel rasprava na temu “Mladi poljoprivrednici i njihova perspektiva u Hrvatskoj”,  u organizaciji Savjeta za mlade Vlade Republike Hrvatske u suradnji sa Središnjim državnim uredom za demografiju i mlade.

Na današnjem panelu sudjelovao je i župan Brodsko-posavske županije dr.sc. Danijel Marušić uz tajnike Koordinacije i predstavnike savjeta mladih pet slavonskih županija, ministrica poljoprivrede Marija Vučković, predsjednica saborskog Odbora za poljoprivredu Hrvatskog sabora  Marijana Petir, državna tajnica Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade Željka Josić te načelnik općine Klakar Tomislav Pendić. 

Sudjelovanje mladih poljoprivrednika iz Slavonskih županija na ovom panelu bilo je  inspirativno i poticajno. Pokazali su koliko su predani svom poslu te kako se suočavaju s izazovima i preprekama u poljoprivredi.

Skip to content