OBAVIJEST – PRIMANJE GRAĐANA U SKLADU S NOVOM ODLUKOM STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE REPUBLIKE HRVATSKE

Temeljem članka 47. Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti („Narodne Novine“ broj: 70/07, 134/20, dalje ZoZPZB) stupile su na snagu nove mjere za suzbijanje epidemije COVID-19.

Ovim putem obavještavamo sve stranke koje koriste usluge Općine Klakar da zbog situacije s Corona virusom i po uputama Stožera civilne zaštite od 16. studenog 2021. godine prilikom ulaska u prostorije Općine Klakar obavezno moraju priložiti EU digitalnu potvrdu ili dokaz o preboljenju, cijepljenju ili negativan test na Covid-19. Osobe koje odbiju pokazati Covid-potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz neće moći ući u prostorije Općine Klakar.
Napominjemo mještanima i ostalim strankama da sve upite mogu postaviti putem elektroničke pošte: opcina.klakar@sb.ht.hr ili na broj telefona 035/226-127.