[Obavijest mještanima općine Klakar]

Poštovani mještani, ovim putem obavještavamo Vas da je u noći s 5. na 6. rujna 2023. godine nepoznati počinitelj podmetnuo požar s ciljem uništenja općinske imovine dane na korištenje Konjogojskoj udruzi Lipicanac Ruščica, na način da je u sjenicu na Hipodromu u Ruščici podmetnuo i zapalio automobilsku gumu, naslagao drvene palete i drvene klupe s namjerom zapaljenja krovišta i uništenja općinske imovine. Brzom intervencijom granične policije i DVD-a Donja Bebrina spriječeno je potpuno uništenje objekta. Ovim putem zahvaljujemo se djelatnicima granične policije i vatrogascima DVD-a Donja Bebrina na njihovom angažmanu. O spomenutom događaju obaviještena je Policijska uprava brodsko-posavska te je u jutarnjim satima 6. rujna 2023. godine, u suradnji s pirotehničkim timom, obavljen očevid. Policija će nastaviti istražne radnje te će protiv nepoznatog počinitelja biti podnesena kaznena prijava.

Skip to content