ODLUKA o odabiru projekata PORLZ

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u okviru svoje nadležnosti nastavlja provoditi Program održivog razvoja lokalne zajednice (u nastavku teksta: Program) koji ima za cilj pridonijeti gospodarskoj, socijalnoj i demografskoj revitalizaciji potpomognutih područja u skladu s njihovim razvojnim posebnostima.

Program je koncipiran kao odgovor na razvojne prioritete lokalne i područne razine i predstavlja podršku u  unaprjeđenju društvene, javne, komunalne, socijalne i okolišne infrastrukture te razvoju infrastrukture kao preduvjeta za ulaganja i gospodarski oporavak.

Općina Klakar prijavom na ovaj Program dobila je  Odluka o odabiru projekata PORLZ za “II. fazu izgradnje rekreacijskog centra u Klakaru” , u iznosu od 100.000,00 kuna.

 

ODLUKA O ODABIRU PROJEKATA PORLZ 2022_4_5_2022

Skip to content