Poziv udrugama koje koriste sportske građevine u vlasništvu Općine Klakar

Općina Klakar poziva sportske organizacije koje su sklopile ugovore o upravljanju i korištenju sportskih građevina u vlasništvu općine Klakar da sukladno članku 4. predmetnih ugovora i članku 11. Odluke o načinu upravljanja i korištenja sportskih građevina u vlasništvu Općine Klakar (donesene na 21. sjednici Općinskog vijeća Općine Klakar, održanoj 16. svibnja 2019. godine, te na temelju Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o načinu upravljanja i korištenja sportskih građevina u vlasništvu Općine Klakar („Službeni vjesnik Brodsko – posavske županije“ broj 24/2021) dostave uredno popunjena izvješća o načinu upravljanja sportskih građevinama do 31. ožujka 2023. godine.

Navedeni obrazac izvještaja koji je potrebno ispuniti je u prilogu.

Skip to content