Poziv  za sudjelovanje na sajam 24. Poljoprivredno-poduzetniče ideje Brodsko-posavske županije

Brodsko-posavske županije zajedno s partnerima gradom Nova Gradiška i Novogradiškim sajmom održati će sajam 24. županijske poljoprivredno poduzetničke ideje, koji će se održati   13. i 14. listopada 2023. godine (petak i subota) od 08,00 do 22,00 sati  na Trgu kralja Tomislava u Novoj Gradiški.

Ovim putem obaviještavamo sve vlasnike opg-a , obrtnike i poduzetnike s područja naše općine, koji žele sudjelovati na sajmu, da se prijave na isti putem prijavnice koja se nalazi ispod ove objave.  Besplatan prostor za izlaganje svojih proizvoda i predstavljanje svojih djelatnosti osigurala im je županija Brodsko -posavska .

Za vrijeme sajma održati će se predavanje ministarstva poljoprivrede na temu- Sprečavanje svinjske kuge.

Posebno za vrijeme sajma održava se i sajam školskih zadruga.

       13.listopada 2023. (petak)održat će se u večernjim satima- Večer folklora pod nazivom :

                                               „SNAŠO JESIL  SAJMOVALA“

Nastupaju KUD Drežnik , KUD Tkanica Okučani  , KUD Matija Antun Relković Davor , Udruga umirovljenika  Nova Gradiška , KUD Vrbje , KUU Matija Gubec Cernik.

14. listopada 2023.( subota) od 11,00 do 13,00 sati nastupaju:

HKUU Trenk Nova Gradiška i  mažoretkinje  Nove Gradiške.

Sve informacije na novogradiskisajam@gmail.com   ili 097 612 9125

Skip to content