POZIV ZA UPIS DJECE U PREDŠKOLSKI PROGRAM

Pozivamo sve roditelje djece sa prebivalištem na području Općine Klakar, a koja su rođena u razdoblju između 1.4.2016. g. i 31.3.2017. g. da podnesu zahtjev za upis djeteta u program predškole. To se odnosi i na ostalu djecu koja su ranije rođena, a imala su odgodu upisa u 1. razred osnovne škole.

Program će se provoditi u dvije skupine, u Ruščici i Donjoj Bebrini u suradnji sa Osnovnom školom “Vladimir Nazor” Slavonski Brod, a trajat će ukupno 250 školskih sati.

Planirani početak programa je 8. veljače 2023. godine. Molimo roditelje da  upišu djecu do 6. veljače 2023.g. podnošenjem zahtjeva na obrascu koji se može preuzeti u privitku ovog teksta i ostale potrebne dokumentacije (navedena u zahtjevu) i to osobno dolaskom u općinu ili putem e-maila: opcina.klakar@sb.ht.hr

Datoteke za preuzimanje:

Skip to content