Slavonski Brod imat će predstavnika na Europskom prvenstvu

Sven ovim zlatom ulazi u reprezentaciju i bit će prvi Brođanin koji će predstavljati Hrvatsku na sljedećem Europskom prvenstvu u Ju-Jitsu. SLAVONSKI BROD –  Jiu Jitsu Klub Fortress (JJK Fortress) iz Slavonskog Broda ovu subotu imao je debitantski nastup na Ju-Jitsu prvenstvu Hrvatske za mlađe uzraste. Malo je reći da je nastup bio izrazito uspješan jer su u Slavonski Brod donijeli dva zlata i jednu broncu.

Sven Đurković (15) osvojio je zlato u kategoriji do 18 godina (ispod 69 kg) pobijedivši suparnike s dvije poluge na ruci. Važno je napomenuti kako Sven ovim zlatom ulazi u reprezentaciju i bit će prvi Brođanin koji će predstavljati Hrvatsku na sljedećem Europskom prvenstvu u Ju-Jitsu. 

Pročitajte više na: https://plusportal.hr/sport/slavonski-brod-imat-ce-predstavnika-na-europskom-prvenstvu-52066 – plusportal.hr

Skip to content